Connect with us

Ma műtik a daganatos Jázmint akin csak külföldi kórházban tudtak segíteni – Szívszorító üzenetet küldött a műtét előtt!

A 33 éves Jázmin — aki agresszív több szervet érintő rákbetegséggel küzd — most Törökországban van, ahol mára be van ütemezve a műtétje. A szükséges anyagi források adakozásokból összegyűltek, köszönhetően mindazoknak, akik segítettek.

Jázmin a közösségi oldalán köszönetet mondott mindenkinek, aki adományával hozzájárult a gyógyulásához.

Még tegnap bejelentkezett a török kórházba. Az orvosi csapat elindította az előkészületeket: az aneszteziológus gondoskodik a vénáról, vár kardiológiai vizsgálat, és ma délelőtt esedékes az operáció.

„Oroszlánként fogok küzdeni” — írta Jázmin. Bár fél a beavatkozástól, erősen bízik abban, hogy sikeres lesz, és életben marad. Sikeres műtét esetén rövid ideig lehet csak az intenzíven, utána reméli, hogy mielőbb hazatérhet.

„Legyetek most velem, imádkozzatok értem — erre van szükségem” — kérte. A sok szívesség, jó szándék és támogatás új reményt adott neki. Kitartást, és felépülést kívánunk!

Hirdetés
To Top