Connect with us

Miló Viki kiakadt, a férjét hibáztatja a boldogtalanságáért: „Ezt kib#szottul elrontottad”

Miló Viki kiakadt – a férjét hibáztatja a boldogtalanságáért: „Ezt kib#szottul elrontottad!”

Hatalmas botrány robbant ki Miló Viki és férje, Janicsek Attila között. A világbajnok ökölvívó és párja a Házasság első látásra harmadik évadában mondták ki az igent, de a kapcsolatuk – Viki szavaival élve – már az elejétől lefelé tartott. A feszültség most érte el a tetőpontot: Viki szerint Attila tette tönkre mindazt, amit ő a házasságtól remélt.

Egy esküvő, ami mindent elrontott

A műsor elején még egy harmonikus, boldog párnak tűntek, ám az esküvő során történt egy kéretlen csók, ami Miló Vikiben egy mélyen eltemetett traumát hozott felszínre. A sportolónőt tinédzserkorában szexuálisan zaklatták – és úgy érzi, Attila viselkedése idézte elő, hogy minden újra rázúdult.

Attila igyekezett támogatni, de Viki szerint a férje nem volt elég türelmes, nem figyelt rá, és ezzel berobbantotta a lelki viharokat.

Egy romantikus programból is óriási veszekedés lett

A páros egy romantikusnak szánt csokoládékészítő programon vett részt – de már a legelején érezhető volt a feszültség.
Viki szerint Attila újra és újra olyan programokat választ, amelyek csak róla szólnak:

„Ha Attila szervez valamit, annak 90%-a olyasmi, amit ő szeretne csinálni. Ha valóban megértene, tudná, hogy nekem minden pillanat fáj.”

Attila sem maradt csendben, és bevallotta:

„Ma eldöntöttem, hogy nem fogom hagyni, hogy minden rólam szóljon. Ha nem érzi jól magát, nem fogom csendben végignézni.”

Viki szerint Attila tette tönkre a kapcsolatukat

A feszültség egyre nőtt, végül Viki kitört, és mindent a férje fejéhez vágott:

„Te provokáltad ki, hogy ez kijöjjön belőlem! Nem voltál türelmes, nem adtál időt. Ezért vagyok ilyen állapotban, ezért járok pszichológushoz. A többiek tudtak várni, te meg rögtön lekaptál az esküvőn!”

Majd jött a legkeményebb mondat:

„Azért jöttem ebbe a műsorba, hogy megtaláljam azt, akivel leélem az életem… és te ezt kib#szottul elrontottad!”

Attila sem hagyta szó nélkül: szerinte Viki látja rosszul

Attila szerint Viki igazságtalan vele, és mindenért őt teszi felelőssé:

„Mikor néz magába? Mikor mondja ki, hogy vannak meg nem oldott problémái? Rám zúdított mindent, miközben én végig mellette voltam.”

Majd odaszúrt még egy keserű megjegyzést is:

„Vannak emberek, akik képtelenek kapcsolódni… és általában sok háziállatot tartanak.”

Van még esély a békülésre?

A Házasság első látásra 2025-ös évada a végéhez közeledik, és Vikiék helyzete kilátástalanabb, mint valaha. A kérdés adott:

Megmenthető még ez a kapcsolat?
Vagy ez már a végjáték?

Hirdetés
To Top